Oferta

Dekarstwo

Montaż wszelkiego rodzaju pokryć dachowych począwszy od blach (Np.: blachodachówka, trapez, itp.) , papy i gontów bitumicznych, poprzez dachówki ceramiczne i cementowe, kończąc na pokryciach łupkowych oraz struktonitowych, a także montaż okien dachowych, rynien i rur spustowych oraz akcesoriów takich jak np.: kominki wentylacyjne, stopnie i ławy kominiarskie, uchwyty przeciwśniegowe, elementy ozdobne, i inne.

Blacharstwo

Wykonywanie i montaż wszystkich możliwych obróbek blacharskich – standardowych i niestandardowych – zgodnie z życzeniem klienta. Obróbki wykonujemy i montujemy przy kompleksowych pracach blacharsko-dekarskich, ale jest również możliwość zamówienia obróbek do samodzielnego montażu. Rodzaje obróbek blacharskich.

Ciesielstwo

Wykonywanie więźb dachowych, zarówno na nowych obiektach, jak i przy modernizacji już zamieszkałych budynków.

Rodzaje obróbek blacharskich

Na zamówienie wykonujemy każdą możliwą obróbkę w każdym wymiarze i w każdej ilości. W razie jakichkolwiek pytań służymy poradą telefonicznie, jak i osobiście na terenie małopolski. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt.

Okna dachowe

Okna dachowe montujemy zarówno podczas kompleksowej budowy dachów jak i osobno, na już gotowym dachu. Rodzaj pokrycia jakie już istnieje, czy też dopiero będzie założone nie ma dla nas znaczenia przy montażu okien.


systemy it, reklama, cms, strony www
Wykonanie ziajka.com, Serwisy www

Kotły miałowe małopolska